Usługi JOWIX

Usługi stolarskie

Częścią parku maszynowego naszej firmy Jowix-Triomet jest doskonale wyposażona stolarnia. Daje nam ona możliwości produkcji mebli, które pozwalają urządzić funkcjonalne i stylowe wnętrze. Oferowane przez nas usługi stolarskie są gwarancją wykonania mebli wysokiej jakości, idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego Klienta. W naszym asortymencie są także usługi CNC w drewnie, takie jak frezowanie i wycinanie.

MASZ PYTANIA?

Andrzej Stychno

Kier. Działu Konstrukcyjno-Technologicznego

Nowocześnie wyposażona stolarnia

 

Park maszynowy w firmie Jowix-Triomet wyposażony jest między innymi w maszyny stolarskie sterowane numerycznie CNC, służące do obróbki płyt laminowanych, melaminowych MDF, HPL , sklejek, itp. 

Pozwala nam na produkcję takich mebli, jak:

 • kuchnie,
 • garderoby,
 • szafy,
 • meble biurowe,
 • kawiarki,
 • i wiele innych.

 

Usługi stolarskie w której wykorzystujemy:

 1. Centrum obróbcze CNC Profit H22 – jest to centrum obróbcze 3-osiowe, dzięki któremu, możemy wykonać takie operacje jak frezowanie, otworowanie i cięcie podczas jednego cyklu bez potrzeby przezbrajania. Umożliwia nam to 8-miejscowy magazynek narzędziowy.
  Pole obróbcze: X- 3050mm Y- 1250mm Z–120mm
 2. Okleiniarkę – służącą do obróbki krawędzi płyty, dzięki czemu staje się ona odporna na uderzenia oraz zyskuje estetyczny jednolity kolor i wygląd.
 3. Piłę CNC – tnącą formatki z całego arkusza płyty o wymiarach 2800x2070mm. Optymalny dobór parametrów z założeniem kierunku słojów i wymiarów sprawia, że odpad jest możliwie jak najmniejszy.
 4. Piłę formatową do cięcia pod kątem – dzięki temu, że wyposażona jest w dużą tarczę tnącą możliwe jest cięcie grubszych formatów z twardszego materiału, np. z drewna.

Korzystając z usług oferowanych przez naszą stolarnię, zyskujesz meble, które będą „uszyte na miarę” – Twoich potrzeb i oczekiwań.

Meble realizowane na zlecenie pozwalają maksymalnie wykorzystać powierzchnię mieszkania czy pomieszczenia biurowego, są wykonane z największą dbałością o szczegóły, a o ich kolorystyce, wymiarach i stylu decydujesz sam.

Stolarnia

usługi jowix

SPAWALNIA

USługi jowix

BLACHARNIA

usługi jowix