Usługi JOWIX

Usługi projektowe

Funkcjonalność, nowoczesność oraz sporo kreatywności – tym wyróżniają się dobre projekty. W Jowix-Triomet tę dewizę przemycamy do wszystkich realizacji, jakich się podejmujemy – wykonujemy aranżacje powierzchni handlowych, gastronomicznych – od galerii, aż po muzea czy magazyny. Wykonujemy dokumentację techniczną dla elementów wyposażenia lub dla koncepcji dostarczanych nam przez naszych Klientów. Obecnie każdy z naszych projektów znajduje się w innym miejscu, jednak wszystkie zaczęły się od tego samego – czyli od konsultacji z ekspertem.

MASZ PYTANIA?

Andrzej Stychno

Kier. Działu Konstrukcyjno-Technologicznego

Konsultacje z ekspertem

Już teraz skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby umówić się z naszymi ekspertami na spotkanie, podczas którego omówimy Twój pomysł i oczekiwania. Możesz skorzystać zarówno z projektów przygotowanych na indywidualne zamówienie, jak i gotowych rozwiązań systemowych Jowix-Triomet.

Jak przebiega konsultacja z ekspertem? Jeden z naszych specjalistów odwiedza Cię w Twojej firmie i przeprowadza z Tobą rozmowę, podczas której przedstawiasz swoje oczekiwania i wytyczne projektowe. Następnie wykonuje inwentaryzację oraz audyt lokalizacyjny. Po spotkaniu przygotowywany jest projekt koncepcyjny, wizualizacja 3D oraz dokumentacja wykonawcza.

Meble dla stacji benzynowych i innych publicznych przestrzeni

Publiczne miejsca, takie jak stacje benzynowe, hole firm, sklepy, supermarkety, hotele czy restauracje, stają się coraz bardziej reprezentacyjne. Odpowiedni wystrój ma bowiem duży wpływ na konkurencyjność – chętniej bywamy w miejscach, które są urządzone gustownie, zgodnie z aktualnymi trendami i elegancko.

Projektowanie dla biznesu to jedna z naszych specjalności – nie tylko Świętochłowice są obszarem naszych działań. Jest bardzo prawdopodobne, że każdy, kto czyta te słowa, odwiedził kiedyś zaprojektowane i zaaranżowane przez nas miejsce. Naszym celem jest nie tylko urządzenie wnętrza, które będzie zachwycać estetyką czy nowoczesnym designem, ale także funkcjonalnego i przekładającego się na zyski.

W przypadku sklepów – zarówno małych, jak i wielkopowierzchniowych – dbamy o to, aby klient miał łatwy dostęp do oferowanych towarów i robienie zakupów było dla niego czystą przyjemnością.

Skorzystaj z doświadczenia i umiejętności profesjonalistów

Projektowanie powierzchni handlowych to sztuka, której tajniki poznali nasi zdolni projektanci. Dzięki nim w Twoje ręce trafią plany aranżacji wnętrz, w których Twoi klienci poczują się, jak u siebie w domu i gdzie będą chętnie wracać. Optymalnie urządzona powierzchnia handlowa to taka, która nie tylko cieszy wzrok, ale ma moc zatrzymać klienta i zyskać jego lojalność.

W placówkach handlowych istotna jest nie tylko wysoka jakość mebli i sprzętów – którą firma
Jowix-Triomet gwarantuje – ale także ich rozmieszczenie, bo ma ono wpływ na sprzedaż. Hole banków czy restauracji powinny swoim wystrojem podkreślać prestiż i profesjonalizm firmy, ale równie ważny jest panujący w nich przyjazny klimat. Każdy właściciel firmy może jej pomieszczenia urządzić samodzielnie, ale dobrym posunięciem będzie zlecenie tego przedsięwzięcia profesjonalistom, którzy mają odpowiednie umiejętności, wiedzę i narzędzia.

Jowix-Triomet oferuje również personalizację wnętrz, która sprawi, że nabiorą one indywidualnego charakteru, zyskają na oryginalności i wyróżnią się na tle innych – często konkurencyjnych – firm. Wykonywane przez nas projekty możemy pod każdym względem dostosować do Twoich wymagań, potrzeb i oczekiwań – nawet tych najbardziej wygórowanych. Zmieniaj się z nami na lepsze!

Projekt 3D

Nowoczesny projekt stworzony w programie kreowania przestrzeni? Jak najbardziej! Nasze wizualizacje tworzone są w środowisku CAD, dysponujemy także możliwością modelowania trójwymiarowego oraz tworzenia pełnej dokumentacji warsztatowej. Naszym Klientom oferujemy również wykonanie na życzenie prototypowych elementów wyposażenia – wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a przybliżymy Ci wszystkie niezbędne szczegóły.

Jak w praktyce wygląda proces projektowy w naszej firmie? W pierwszej fazie projekt jest szczegółowo omawiany z Klientem i na podstawie otrzymanych wytycznych wykonywana jest koncepcja – aranżacja 2D projektowanej przestrzeni lub poglądowy rysunek projektowanego elementu wyposażenia.

Gdy ta zostanie zaakceptowana, rozpoczynamy pracę nad wizualizacją 3D, dzięki której Klient może zobaczyć, jak określone meble wyglądać będą w formie przestrzennej. Na koniec wykonamy dokumentację wykonawczą Twojego zamówienia.

Indywidualny wystrój wnętrza sprawia, że Klienci nie tylko dobrze zapamiętują dane miejsce, ale i chętniej do niego wracają.

W Jowix-Triomet dobrze o tym wiemy, dlatego w naszej ofercie znajdziesz możliwość zamówienia projektu wyposażenia uwzględniającego wszystkie Twoje wymagania, który zostanie wykonany przez zespół naszych specjalistów. Swoim Klientom oferujemy wysokiej jakości produkty.

Gwarantujemy wykonanie aranżacji całego wnętrza – również z wykorzystaniem naszych stałych produktów, z możliwością dowolnej modyfikacji.

Stolarnia

usługi jowix

SPAWALNIA

USługi jowix

BLACHARNIA

usługi jowix