Kontakt

Siedziba firmy

Jowix-Triomet Sp. z o. o.
ul. Kaliny 16a
41-600 Świętochłowice
dojazd

Dane spółki

KRS: 130988
NIP: 6342256007
REGON: 273808800

Kapitał zakładowy:
584.000,00 zł

Numer konta bankowego:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
51 1600 1462 0006 5104 9623 2001

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja

Ryszard Kaźmierczak | Dyrektor Generalny
T: 32 770 51 30
E: rkazmierczak@jt.com.pl

Dział zakupów | DZA

Beata Przywała | Kierownik działu ds. Zakupów
T: +48 600 800 859
E: bprzywala@jt.com.pl

Żaneta Brodowska | Specjalista ds. Zakupów
T: +48 600 800 841
E: zbrodowska@jt.com.pl

Dział handlowy | DHA

Justyna Szafarczyk | Dyrektor Handlowy
T: 32 770 51 30 wew. 34
T: +48 600 800 854
E: jszafarczyk@jt.com.pl

Ewa Trawińska | Specjalista ds. Sprzedaży
T: 32 770 51 30 wew. 24
T: +48 600 800 840
E: etrawinska@jt.com.pl

Robert Kokoszka | Specjalista ds. Sprzedaży
T: 32 770 51 30 wew. 58
T: +48 600 800 422
E: rkokoszka@jt.com.pl

Wojciech Strach | Specjalista ds. Sprzedaży
T: +48 600 800 855
E: wstrach@jt.com.pl

Dział usług produkcji | DTK

Artur Aniśkiewicz | Technolog/Programista CNC
T: +48 784 060 790
E: aaniskiewicz@jt.com.pl

Andrzej Stychno | Zastępca Kierownika Działu Konstrukcyjno-Technologicznego
T: 32 770 51 30 wew. 48
T: +48 784 060 788
E: astychno@jt.com.pl

Dział produkcji | DTP

Krystian Kramek | Dyrektor Produkcji
T: 32 770 51 30 wew. 40
T: +48 600 800 421
E: kkramek@jt.com.pl

Damian Karwot | Specjalista ds. Rozliczeń
T: 32 770 51 30 wew. 40
T: +48 784 060 765
E: dkarwot@jt.com.pl

Sebastian Suliga | Kierownik Produkcji
T: 32 770 51 30 wew. 40
T: +48 600 800 863
E: ssuliga@jt.com.pl

Dawid Szafarczyk | Z-ca Kierownika Produkcji
T: 32 770 51 30 wew. 40
T: +48 600 800 874
E: dszafarczyk@jt.com.pl

Dział gospodarki magazynowej

Agnieszka Rama | Kierownik Działu Gospodarki Magazynowej
T: 32 770 51 30 wew. 64
T: +48 600 800 864
E: arama@jt.com.pl

Dział transportu i logistyki

Dawid Szafarczyk | Kierownik Działu
T: 32 770 51 30 wew. 40
T: +48 600 800 874
E: dszafarczyk@jt.com.pl

Dział kontroli jakości | DKJ

Piotr Palacz| Specjalista ds. Zarządzania Zleceniami Montażowymi i Serwisem Reklamacyjnym
T: +48 600 800 867
E: ppalacz@jt.com.pl

Skontaktuj się z nami

Spacer wirtualny

Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping