Kontakt

Siedziba firmy

Jowix-Triomet Sp. z o. o.
ul. Kaliny 16a
41-600 Świętochłowice
dojazd

Dane spółki

KRS: 130988
NIP: 6342256007
REGON: 273808800

Kapitał zakładowy:
584.000,00 zł

Numer konta bankowego:
ING Bank

37 1050 1360 1000 0090 3150 0631

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja

Ryszard Kaźmierczak | Dyrektor Generalny
T: 32 770 51 30
E: rkazmierczak@jt.com.pl

Dział zakupów | DZA

Agnieszka Miarczyńska | Specjalista ds. Zakupów
T: +48 600 800 849
E: amiarczynska@jt.com.pl

Żaneta Brodowska | Specjalista ds. Zakupów
T: +48 600 800 841
E: zbrodowska@jt.com.pl

Dział handlowy | DHA

Justyna Szafarczyk | Dyrektor Handlowy
T: 32 770 51 30 wew. 34
T: +48 600 800 854
E: jszafarczyk@jt.com.pl

Agnieszka Miarczyńska | Specjalista ds. Sprzedaży
T: 32 770 51 30 wew. 54
T: +48 600 800 849
E: amiarczynska@jt.com.pl

Robert Kokoszka | Specjalista ds. Sprzedaży
T: 32 770 51 30 wew. 58
T: +48 600 800 422
E: rkokoszka@jt.com.pl

Bernadeta Syrek | Specjalista ds. Sprzedaży
T: +48 600 800 855
E: bsyrek@jt.com.pl

Dział usług produkcji | DTK

Artur Aniśkiewicz | Technolog/Programista CNC
T: +48 784 060 790
E: aaniskiewicz@jt.com.pl

Andrzej Stychno | Zastępca Kierownika Działu Konstrukcyjno-Technologicznego
T: 32 770 51 30 wew. 48
T: +48 784 060 788
E: astychno@jt.com.pl

Dział produkcji | DTP

Krystian Kramek | Dyrektor Produkcji
T: 32 770 51 30 wew. 40
T: +48 600 800 421
E: kkramek@jt.com.pl

Damian Karwot | Specjalista ds. Rozliczeń
T: 32 770 51 30 wew. 40
T: +48 784 060 765
E: dkarwot@jt.com.pl

Sebastian Suliga | Kierownik Produkcji
T: 32 770 51 30 wew. 40
T: +48 600 800 863
E: ssuliga@jt.com.pl

Dawid Szafarczyk | Z-ca Kierownika Produkcji
T: 32 770 51 30 wew. 40
T: +48 600 800 874
E: dszafarczyk@jt.com.pl

Dział gospodarki magazynowej

Agnieszka Rama | Kierownik Działu Gospodarki Magazynowej
T: 32 770 51 30 wew. 64
T: +48 600 800 864
E: arama@jt.com.pl

Dział transportu i logistyki

Dawid Szafarczyk | Kierownik Działu
T: 32 770 51 30 wew. 40
T: +48 600 800 874
E: dszafarczyk@jt.com.pl

Dział kontroli jakości | DKJ

Zbigniew Kandora | Specjalista ds. Zarządzania Zleceniami Montażowymi i Serwisem Reklamacyjnym
T: +48 662 042 518
E: zkandora@jt.com.pl

Skontaktuj się z nami

Spacer wirtualny

Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping