Firma Jowix

Oferujmy kompleksowe wyposażenie Poznaj nasze możliwości.

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży i ciągła potrzeba rozwoju. Historia naszej firmy rozpoczyna się w 1996 roku od produkcji i dystrybucji artykułów technicznych i metalowych oraz wyposażenia wnętrz handlowych. To był jednak dopiero początek. Jako, że filarami naszej firmy był i jest nieustanny rozwój, wkrótce poszerzyliśmy swoją działalność o kolejne działy, wprowadziliśmy także nowsze i bardziej zaawansowane technologie. Efekt? Dziś Jowix to jedna z najsilniejszych firm w swojej branży, gotowa sprostać wszystkim wymaganiom Klientów. Swój sukces zawdzięczamy jednak czemuś więcej niż tylko doświadczeniu. Naszą największą siłę stanowi bowiem zespół specjalistów, świadczący kompleksowe usługi w światowym standardzie.

Józef Karcz | Prezes Zarządu

Najwyższy poziom usług

Jesteśmy otwarci, wszechstronni i nastawieni na rozwój. Oferujemy kompleksowe wyposażenie stacji paliw, restauracji, marketów, magazynów i innych obiektów użyteczności publicznej, ale także szeroko rozumiane usługi produkcji, a w szczególności: cięcie laserem, gięcie blach, usługi spawania, czy lakierowanie proszkowe w pełnym zakresie palety barw RAL. To jednak nie wszystko. Systematycznie udoskonalamy swoje systemy produkcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować coraz bardziej wymagające zlecenia – i to na coraz wyższym poziomie.

Gwarantujemy nawiązanie satysfakcjonującej współpracy

Naszą jakość i doświadczenie doceniają największe koncerny w Polsce. Współpracowaliśmy już z takimi markami jak PKN Orlen, BP Polska, Tesco Polska czy Agata Meble. Zyskaliśmy także zainteresowanie ze strony rynku zagranicznego, otwierając się na klientów z Europy Wschodniej i Środkowej. Co więcej, gwarantujemy, że zamówione przez zagranicznych odbiorców meble i produkty Jowix zawsze dojdą na czas – a to wszystko dzięki sprawnej polityce logistycznej.
Staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom i wymaganiom swoich Klientów. Już teraz sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Istniejemy już ponad 28 lat

Skrócona historia

1996

Powstanie firmy z siedzibą w Katowicach jako Triomet s.c.

1997

Zmiana formy prowadzenia działalności na spółkę. Powstaje Triomet Sp. z o.o.

1998

Firma się rozrasta i przenosi do Rudy Śląskiej

1998

Do grona naszych klientów dołącza firma TESCO

2000

Z powodu wzrostu produkcji, kupujemy dużą działkę z halami fabrycznymi w Świętochłowicach i tu lokalizujemy produkcję i siedzibę firmy.

2001

Rozpoczynamy dostawy do firmy BP POLSKA

2003

Łączymy się z firmą Jowix s.c., co zwiększa moce produkcyjne i ilość klientów. Powstaje firma, która funkcjonuje do dnia dzisiejszego - Jowix

2004

Wzbogacamy park maszyn o wycinarki laserowe

2005

Rozpoczynamy współpracę z firmą ORLEN S.A.

2006

Tworzymy własne biuro projektowe, w oparciu o uzdolnionych projektantów Politechniki Śląskiej

2008

Otwieramy własny dział lakierni proszkowej, tym samym uniezależniając się od dostawców usług zewnętrznych

2010

Większość naszych urządzeń produkcyjnych pracuje już w technologii CNC

2018

Rozpoczynamy współpracę z firmą ŻABKA S.A.

Nasze certyfikaty

Skrócona historia

Najwyższa jakość świadczonych usług to dla nas priorytet. Potwierdzeniem tych wysokich standardów pracy jest m.in. Certyfikat z zakresu Systemu Zarządzania Jakością Przedsiębiorstwa z normami ISO 9001:2008, obejmujący projektowanie i produkcję elementów wyposażenia sklepów, magazynów i stacji benzynowych; produkcję osprzętu maszyn i linii technologicznych; cięcie laserem elementów z blach i usługi stolarskie.

Posiadamy także Koncesję Wojskową o nr. B-006/2011 na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania elementów do wyrobów o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym oraz na obrót wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Certyfikaty, będące gwarancją bezpieczeństwa usług, to nie wszystko. Jowix został także wyróżniony prestiżową nagrodą Gazela Biznesu i włączony do Elitarnego Klubu Biznesu, zrzeszającego najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy.

Dziś nie mamy już oporów, aby mówić o sobie „liderzy branży”- potwierdzają to bowiem i prężny rozwój możliwości produkcyjnych, i stale poszerzające się portfolio realizacji.

Park Maszynowy

KATEGORII TECHNOLOGICZNYCH

PRACOWNIKÓW PRODUKCJI

SPECJALITYCZNYCH URZĄDZEŃ

Rozwój naszej firmy i realizacja coraz bardziej zaawansowanych projektów możliwe są za sprawą odpowiednio wyposażonego Parku Maszynowego. Dzięki zróżnicowanym mechanizmom zapewniamy kompleksowe zaspokajanie potrzeb w zakresie usług produkcji.