fbpx

O firmie

Oferujmy kompleksowe wyposażenie stacji benzynowych.
Poznaj nasze możliwości.

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży i ciągła potrzeba rozwoju. Historia naszej firmy rozpoczyna się w 1996 roku od produkcji i dystrybucji artykułów technicznych i metalowych oraz wyposażenia wnętrz handlowych. To był jednak dopiero początek. Jako, że filarami naszej firmy był i jest nieustanny rozwój, wkrótce poszerzyliśmy swoją działalność o kolejne działy, wprowadziliśmy także nowsze i bardziej zaawansowane technologie. Efekt? Dziś Jowix to jedna z najsilniejszych firm w swojej branży, gotowa sprostać wszystkim wymaganiom Klientów. Swój sukces zawdzięczamy jednak czemuś więcej niż tylko doświadczeniu. Naszą największą siłę stanowi bowiem zespół specjalistów, świadczący kompleksowe usługi w światowym standardzie.
zarzad
Józef Karcz | Prezes Zarządu

Najwyższy poziom usług

Jesteśmy otwarci, wszechstronni i nastawieni na rozwój. Oferujemy kompleksowe wyposażenie stacji paliw, restauracji, marketów, magazynów i innych obiektów użyteczności publicznej, ale także szeroko rozumiane usługi produkcji, a w szczególności: cięcie laserem, gięcie blach, usługi spawania, czy lakierowanie proszkowe w pełnym zakresie palety barw RAL. To jednak nie wszystko. Systematycznie udoskonalamy swoje systemy produkcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować coraz bardziej wymagające zlecenia – i to na coraz wyższym poziomie.

Gwarantujemy nawiązanie satysfakcjonującej współpracy

Naszą jakość i doświadczenie doceniają największe koncerny w Polsce. Współpracowaliśmy już z takimi markami jak PKN Orlen, BP Polska, Tesco Polska czy Agata Meble. Zyskaliśmy także zainteresowanie ze strony rynku zagranicznego, otwierając się na klientów z Europy Wschodniej i Środkowej. Co więcej, gwarantujemy, że zamówione przez zagranicznych odbiorców meble i produkty Jowix zawsze dojdą na czas – a to wszystko dzięki sprawnej polityce logistycznej.
Staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom i wymaganiom swoich Klientów. Już teraz sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo

Istniejemy już ponad 21 lat

Skrócona historia

1996
Powstanie firmy z siedzibą w Katowicach jako Triomet s.c.
1997
Zmiana formy prowadzenia działalności na spółkę. Powstaje Triomet Sp. z o.o.
1998
Firma się rozrasta i przenosi do Rudy Śląskiej
1998
Do grona naszych klientów dołącza firma TESCO
2000
Z powodu wzrostu produkcji, kupujemy dużą działkę z halami fabrycznymi w Świętochłowicach i tu lokalizujemy produkcję i siedzibę firmy.
2001
Rozpoczynamy dostawy do firmy BP POLSKA
2003
Łączymy się z firmą Jowix s.c., co zwiększa moce produkcyjne i ilość klientów. Powstaje firma, która funkcjonuje do dnia dzisiejszego - Jowix Triomet Sp. z o.o.
2004
Wzbogacamy park maszyn o wycinarki laserowe
2005
Rozpoczynamy współpracę z firmą ORLEN S.A.
2006
Tworzymy własne biuro projektowe, w oparciu o uzdolnionych projektantów Politechniki Śląskiej
2008
Otwieramy własny dział lakierni proszkowej, tym samym uniezależniając się od dostawców usług zewnętrznych
2010
Większość naszych urządzeń produkcyjnych pracuje już w technologii CNC
2014
Uruchamiamy własną stolarnię
2018
Rozpoczynamy współpracę z firmą ŻABKA S.A.
jowix-triomet-logo

Certyfikaty

Najwyższa jakość świadczonych usług to dla nas priorytet. Potwierdzeniem tych wysokich standardów pracy jest m.in. Certyfikat z zakresu Systemu Zarządzania Jakością Przedsiębiorstwa z normami ISO 9001:2008, obejmujący projektowanie i produkcję elementów wyposażenia sklepów, magazynów i stacji benzynowych; produkcję osprzętu maszyn i linii technologicznych; cięcie laserem elementów z blach i usługi stolarskie.

Posiadamy także Koncesję Wojskową o nr. B-006/2011 na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania elementów do wyrobów o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym oraz na obrót wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Certyfikaty, będące gwarancją bezpieczeństwa usług, to nie wszystko. Jowix został także wyróżniony prestiżową nagrodą Gazela Biznesu i włączony do Elitarnego Klubu Biznesu, zrzeszającego najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy.

Dziś nie mamy już oporów, aby mówić o sobie „liderzy branży”- potwierdzają to bowiem i prężny rozwój możliwości produkcyjnych, i stale poszerzające się portfolio realizacji.

Client Logo
Client Logo

Park Maszynowy

6
KATEGORII TECHNOLOGICZNYCH
54
PRACOWNIKÓW PRODUKCJI
41
SPECJALISTYCZNYCH URZĄDZEŃ

Rozwój naszej firmy i realizacja coraz bardziej zaawansowanych projektów możliwe są za sprawą odpowiednio wyposażonego Parku Maszynowego. Dzięki zróżnicowanym mechanizmom zapewniamy kompleksowe zaspokajanie potrzeb w zakresie usług produkcji.

Więcej informacji o nas znajdziesz tutaj:

Nowe realizacje, ukończone projekty, kreatywne inspiracje? Kliknij i sprawdź co u nas słychać!

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare