Moduł Bistro COMBO

Moduł Bistro COMBO

Nasz nowy produkt – moduł bistro w wersji COMBO, o którym wspominaliśmy już tutaj, to najlepszy dowód, że w pracy  wsłuchujemy się w opinie i sugestie naszych klientów. Jego powstanie jest odpowiedzią na często zgłaszane przez właścicieli niewielkich sklepów postulaty o uniwersalny mebel bistro pasujący do ich ograniczonej powierzchni handlowej.

Podstawowe cechy modułu COMBO:

  • Moduł składa się z dwóch dopasowanych do siebie niezależnych elementów, z których każdy może też funkcjonować osobno. Pierwszy to moduł Hot-dog, drugi to samoobsługowy moduł kawowy.
  • Moduł kawowy składa się z korpusu z płyty meblowej, wrzutni do kosza i dozownika na kubki.  Na jego blacie można zmieścić większość sprzedawanych w Polsce ekspresów do kawy wraz z lodówką do mleka. My jednak szczerze polecamy, ekspres 4SWISS model V8. W komplecie prezentują się imponująco.
  • Moduł Hot dog, jest wyposażony w grill rolkowy do parówek ze zintegrowaną szklaną osłoną oraz kontakt grill do bułek. Urządzenia są umieszczone kaskadowo co w sposób znaczący wpływa na ograniczenie wymiarów modułu.

 

 

Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping