Sklepy i supermarkety

Nasza firma posiada bogatą ofertę produktową skierowaną do przedsiębiorców z branży sklepów convenience, supermarketów
i hipermarketów. Stanowi to równoległy do wyposażenia stacji benzynowych przedmiot działalności firmy Jowix-Triomet. Doświadczenie zdobyte branży oraz rozeznanie w sytuacji rynkowej pozwala nam zaproponować naszym Klientom innowacyjne rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami. Dzięki temu, Nasi Kontrahenci mają możliwość zbudowania atrakcyjnej oferty dostosowanej do oczekiwań i preferencji swoich Klientów.
 

Wyposażenie.

Nasza oferta składa się z autorskich konceptów umożliwiających sprzedaż i ekspozycję różnorodnych towarów. Umeblowanie do sklepów nisko i wielko-powierzchniowych powstaje przy użyciu materiałów takich jak: płyty meblowe, stal nierdzewna, stal czarna, aluminium. szkło, pleksi. Dzięki zastosowaniu różnorodnych materiałów i technologii produkcji , produkowane wyposażenie spełnia nie tylko wymogi jakościowe i funkcjonalne, lecz także pozwala na zaaranżowanie stylowej i oryginalnej koncepcji powierzchni sklepu, wyróżniającej się na tle konkurencji. Nad jakością wykonania czuwa zespół doświadczonych specjalistów, którzy przy każdym etapie produkcji prowadzą regularne kontrole jakości. Kompleksowy Park Maszyn, z jakiego składa się nasza hala produkcyjna, umożliwia  tworzenie umeblowania w jednym miejscu z zastosowaniem najnowszych technologii produkcji.

Katalog produktów.

Nasz katalog stanowi idealną odpowiedź na zapotrzebowanie przedsiębiorców na produkty gotowe, sprawdzone i dostosowane do prowadzenia działalności z bogatym asortymentem ofertowym. Zawiera on pozycje niezbędne do aranżacji każdej sekcji Sali sprzedaży, takie jak min.:

  • Regały sklepowe,
  • Regały na napoje i wino,
  • Regały na kwiaty, książki,
  • Wyspy warzywne i owocowe,
  • Kosze promocyjne,
  • Stojaki na odzież i okulary,
  • Kąciki kawowe,
  • moduły hot-dog,
  • pozostałe wyposażenie sklepów, niezbędne do kompleksowej aranżacji przestrzeni sprzedażowej.
 

Nasze propozycje umożliwiające sprzedaż ciepłych przekąsek i napojów wyposażone są w urządzenia gastronomiczne najwyższej jakości prosto od producentów.
Ponadto, nasza firma w 2016r. została oficjalnym partnerem włoskiej spółki CAEM i tym samym wprowadziła do swojej oferty nowoczesne Systemy Regałów M25 i S50. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Regałów.

 

Katalog Produktów oraz Katalogi z Regałami w Systemach M25 i S50 pobrać można poprzez przyciski poniżej*.
 

KATALOG PRODUKTÓW

       KATALOG M25           

        KATALOG S50            

 
Doświadczenie w branży.
Prowadzimy stałą współpracę z największymi sieciami w kraju – regularnie produkujemy wyposażenie sklepów dla sieci handlowej Tesco Polska.
Ponadto,  wprowadziliśmy innowacyjny koncept Regałów na wino i napoje, Regałów na kwiaty dla wiodącej sieci handlowej Jeronimo Martins.
Współpracę prowadziliśmy z właścicielami sklepów convenience, sieciami wielko powierzchniowymi, sieciami sklepów budowlanych.

Nasza firma zlokalizowana jest w największej aglomeracji w kraju - w Świętochłowicach, obok miasta Katowice.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Kontakt - Kier. Działu Handlowego:
32 770 51 30 wew. 46
+48 600 800 844
m.jaron@jt.com.pl
 


* wszystkie katalogi, znajdujące się na tej stronie, także te z możliwością otworzenia ich we własnej przeglądarce lub pobrania na prywatny dysk, stanowią własność firmy Jowix-Triomet. Dalsze rozpowszechnianie, kopiowanie, używanie do celów komercyjnych bez zgody firmy Jowix-Triomet jest kategorycznie zabronione. Osoby, które złamią tę regulację, zostaną pociągnięte do odpowiedzialności karnej.