Regały sklepowe

W 2016 roku, przy współpracy z firmą Caem, wprowadziliśmy do swojej oferty nowe Systemy Regałów - System M25 oraz System S50. Dzięki tym regałom oraz rozwiązaniom, które w nich zastosowano, można zaoszczędzić sporo miejsca przy ekspozycji towarów jak i wzbogacić powierzchnię sprzedażową o meble eleganckie i funkcjonalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Regały sklepowe. System M25.
1. 25mm – tyle wynosi skok na wsporniku pionowym. Umożliwia to dostosowanie półek w zależności od wysokości. Dzięki temu zyskują Państwo dodatkową przestrzeń oraz – co za tym idzie – miejsce na ekspozycję dodatkowych produktów. Takie rozwiązanie zmniejsza niezagospodarowaną przestrzeń do minimum.

2. Design – system M25 to elegancki i nowoczesny design. Wsporniki mają zaokrąglone kształty – są po prostu mniejsze, jednakże zachowują tę samą funkcjonalność.

3. Bardzo wysoka ładowność.

4. Noga – 10cm, wiele wariacji szerokości półek, 15 mm – front nowo zaprojektowanej półki.

5. Czas produkcji i dostawy – od 4 do 5 tygodni od momentu złożenia zamówienia.
 

 


Regały sklepowe. System S50.
1. System posiada połączenia między nogą a podstawą, do tego perforowane panele tylne w różnych rozmiarach.

2. System pozwala na zastosowanie różnorodnych rozwiązań, daje szerszy wybór akcesoriów.

3. Tubularna (rurowa/cylindryczna) noga dostępna jest w dwóch rozmiarach, zależnie od wymaganej ładowności. Każdy z rozmiarów może zostać wykorzystany w regałach przyściennych lub gondolach.

4. Półki S50 to integralna część system S50, pozwalająca sprzedawcy na lepsze rozwiązania wyposażenia powierzchni handlowej.
 
Chciałbyś otrzymać ofertę na Regały w Systemach S50 i M25?
Napisz do nas lub zadzwoń!mjaron@jt.com.pl
+48 600 800 844