HoReCa/Hotele, Restauracje, Kawiarnie

Kolejnym  segmentem rynku, w którym operuje firma Jowix-Triomet jest rynek hoteli, restauracji i kawiarni. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest zaaranżowanie odpowiedniego wnętrza tak, by móc przyciągnąć jak największą rzeszę Klientów. O atrakcyjności lokalu świadczy nie tylko jego oferta produktowa, lecz także szereg pozostałych czynników, budujących pozytywne wrażenie o marce wśród Konsumentów. Do takich czynników zaliczyć można zarówno stylowy i estetyczny wystrój wnętrza, lecz także pakiet wyposażenia, chociaży w postaci odpowiednich urządzeń, mogących sprostać oczekiwaniom Państwa Klientów. Nasza firma prowadzi stałą współpracę z wiodącymi producentami urządzeń, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu kompleksowe podejście do realizacji koncepcji.


Wyposażenie.

Klientom proponujemy produkcję wyposażenia według naszych własnych projektów i koncepcji lub skorzystanie z gotowego katalogu produktów. Prowadzimy stałą współpracę z pracownią architektoniczną Cechownia, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu zarówno aranżacje wykonane wnętrz według najnowszych trendów, jak i przede wszystkim realizację wykonaną na zasadzie partnerskiej współpracy, opartej na wspólnych doświadczeniach i jak najbardziej dogodnych dla Klienta rozwiązaniach.


                                                                                                                                                                                                                                                                          

Doświadczenie w branży:
Meble produkowaliśmy dla takich marek jak:
  • KFC,
  • BurgerKing,
  • Pizza Hut,
  • Coffee Heaven, znanej obecnie pod nazwą Costa Coffee. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Katalogiem Produktów Bistro*.

 
 Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Kontakt - Kier. Działu Handlowego:
32 770 51 30 wew. 46
+48 600 800 844
m.jaron@jt.com.pl
 

 
 
* wszystkie katalogi, znajdujące się na tej stronie, także te z możliwością otworzenia ich we własnej przeglądarce lub pobrania na prywatny dysk, stanowią własność firmy Jowix-Triomet. Dalsze rozpowszechnianie, kopiowanie, używanie do celów komercyjnych bez zgody firmy Jowix-Triomet jest kategorycznie zabronione. Osoby, które złamią tę regulację, zostaną pociągnięte do odpowiedzialności karnej.