Kontakt

Jowix-Triomet Sp. z o. o.
ul. Kaliny 16a
41-600 Świętochłowice


Tel.: +48 32 770 51 30
Fax. +48 32 770 51 35
biuro@jt.com.pl

KRS: 130988
Sąd rejonowy
Katowice-Wschód
VIII Wydział Gospodarczy
REGON: 273808800
NIP: 634-22-56-007

Kapitał zakładowy:
584.000,00 zł

Numer konta bankowego:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
51 1600 1462 0006 5104 9623 2001
Dyrekcja
Ryszard Kaźmierczak
Dyrektor Generalny
Tel. 32 770 51 30
rkazmierczak@jt.com.pl
Dział handlowy - DHA
Krzysztof Paszkiewicz
Kierownik Działu
Tel. 32 770 51 30 wew. 49
Mobile +48 600 800 844
kpaszkiewicz@jt.com.pl

Ewa Trawińska
Specjalista ds. Sprzedaży
Tel. 32 770 51 30 wew. 24
Mobile +48 600 800 840
etrawinska@jt.com.pl

Sybilla Woszczyk
Specjalista ds. Sprzedaży
Tel. 32 770 51 30 wew. 58
Mobile +48 600 800 849
swoszczyk@jt.com.pl

Robert Kokoszka
Specjalista ds. Sprzedaży
Tel. 32 770 51 30 wew. 58
Mobile +48 600 800 422
rkokoszka@jt.com.pl
Dział usług produkcji - DTK
Agnieszka Musioł
Kierownik Działu Konstrukcyjno-Technologicznego
Tel. 32 770 51 30 wew. 49
amusiol@jt.com.pl

Artur Aniśkiewicz
Technolog/Programista CNC
Mobile +48 784 060 790
aaniskiewicz@jt.com.pl

Andrzej Stychno
Zastępca Kierownika Działu Konstrukcyjno-Technologicznego
Tel. 32 770 51 30 wew. 48
Mobile +48 784 060 788
astychno@jt.com.pl
Dział zakupów - DZA
Żaneta Brodowska
Specjalista ds. Zakupów
Tel. 32 770 51 30 wew. 38
Mobile +48 600 800 841
zbrodowska@jt.com.pl

Beata Przywała
Specjalista ds. Zakupów
Tel. 32 770 51 30 wew. 54
Mobile +48 600 800 859
bprzywala@jt.com.pl
Dział transportu i logistyki
Dawid Szafarczyk
Tel. 32 770 51 30 wew. 40
Mobile +48 600 800 874
dszafarczyk@jt.com.pl
Dział kontroli jakości - DKJ
Justyna Szafarczyk
Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością ISO
Tel. 32 770 51 30 wew. 34
Mobile +48 600 800 854
jszafarczyk@jt.com.pl
Dział produkcji - DTP
Krystian Kramek
Dyrektor Produkcji
Tel. 32 770 51 30 wew. 40
Mobile +48 600 800 421
kkramek@jt.com.pl

Damian Karwot
Specjalista ds. Rozliczeń
Tel. 32 770 51 30 wew. 40
Mobile +48 784 060 765
dkarwot@jt.com.pl

Sebastian Suliga
Kierownik Produkcji
Tel. 32 770 51 30 wew. 40
Mobile +48 600 800 863
ssuliga@jt.com.pl

Dawid Szafarczyk
Z-ca Kierownika Produkcji
Tel. 32 770 51 30 wew. 40
Mobile +48 600 800 874
dszafarczyk@jt.com.pl
 
Dział gospodarki magazynowej
Agnieszka Rama
Kierownik Działu Gospodarki Magazynowej
Tel. 32 770 51 30 wew. 64
Mobile +48 600 800 864
arama@jt.com.pl